Sture Wikström olja

Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, olja på duk, signerad S. Wikström, ca 45x37 cm

642595

2019-05-11