Nalle Werner olja på plexi

Nalle Werner olja på plexi
Nalle Werner olja på plexi
Nalle Werner olja på plexi
Nalle Werner olja på plexi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALLE WERNER (1913-1991), Komposition, blandteknik på plexi, 28x21 cm, signerad Nalle W och daterad -76

642596

2019-05-11