Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAN JORDELL (1901-1965): Porträtt, signerad och daterad Ivan Jordell 1959, färglitografi, provtryck, mått ca 51x41 cm
642602
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här