Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMARBETSBORD, empire, 1800-talets första hälft, fanérat med mahogny, låda i sarg, svängda ben, höjd ca 71, 70x39 cm
Slitage, repor och lagningar, senare nyckel medföljer
642636
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här