Damerbetsbord

Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord
Damerbetsbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, empire, 1800-talets första hälft, fanérat med mahogny, låda i sarg, svängda ben, höjd ca 71, 70x39 cm

Slitage, repor och lagningar, senare nyckel medföljer

642636

2019-05-13