Byrå Luis XV-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, Louis XV-stil, med skåpsdel och låda, bemålade figur- och landskapsscener, mässingsdetaljer, höjd ca 122, 92x42 cm
nyckel finns
Slitage och skador, fanérlagningar, skadad stenskiva medföljer
642637
2019-05-14