Kräftporslin 1900-tal

Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal
Kräftporslin 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRÄFTPORSLIN, 11 dlr., porslin, England, 1900-talets början/första hälft, polykrom dekor, diameter 20-22 cm

Slitage

642652

2019-05-13