Josef Frank bord på hjultrissor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, sidobord, Svenskt Tenn, modellnummer 2232, mahogny, en sida med fack, låda i sargen, på hjul, höjd 84, 80x44 cm

Slitage, fläckar, ytskador

642654

2019-05-14