Skrivbordsuppsats

Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, brons, omkring 1900, otydligt signerad, dekor av björn, längd ca 30 cm

Smärre slitage, glasinsats saknas

642655

2019-05-11