Yngve Ekström vilstol Kurva
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, vilstol, Kurva, 1950-tal, formböjd bok, teakfanerade armstöd, klädd i fårskinn, brännstämplade med Ynge Ekströms bomärke,
Slitet fårskinn, träavslag och löst fäste på underlisten
642656
2019-05-11