Yngve Ekström vilstol Kurva

Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, vilstol, Kurva, 1950-tal, formböjd bok, teakfanerade armstöd, klädd i fårskinn, brännstämplade med Ynge Ekströms bomärke,

Slitet fårskinn, träavslag och löst fäste på underlisten

642656

2019-05-11