Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KROCKETSPEL, 1900-talets mitt, furu, bestående av vagn med 6 klubbor, 6 klot, 10 bågar
A Gentleman´s Auction
Brukslitage, en start- och slutpinne saknas
642664
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här