Krocketspel

Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel
Krocketspel

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KROCKETSPEL, 1900-talets mitt, furu, bestående av vagn med 6 klubbor, 6 klot, 10 bågar

A Gentleman´s Auction

Brukslitage, en start- och slutpinne saknas

642664

2019-05-14