Terrin med fat

Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat
Terrin med fat

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, terrin med fat, omkring 1900, Opak, rokokostil, porslin, total höjd med fat 28, fatets längd 37 cm

Slitage, lock med nagg, glasyrsprickor

642680

2019-05-13