Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, terrin med fat, omkring 1900, Opak, rokokostil, porslin, total höjd med fat 28, fatets längd 37 cm
Slitage, lock med nagg, glasyrsprickor
642680
2019-05-13