Matbord 1800 talets slut

Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut
Matbord 1800 talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, barockstil, kulsvarvade ben, med utdragsskivor à 75,5, grönmålat, höjd 77, 170x98 cm, total längd 320 cm

Senare bemålat, slitage

642721

2019-05-14