Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÄDDKANNA, silver, empire, med genombruten sockel, Hans Israel Lyberg Borås 1837, höjd ca 11 cm, vikt ca 87 g
Smärre skador, lagningar
642723
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här