Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, empire, med genombruten sockel, Hans Israel Lyberg Borås 1837, höjd ca 11 cm, vikt ca 87 g

Smärre skador, lagningar

642723

2019-05-13