Skåp 50-tal teak

Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak
Skåp 50-tal teak

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, teakfanér, 50-tal, hyllinredning bakom dörrpar, ena sidan med lådor, ca 150x40 cm, höjd 108 cm

Lättare bruksslitage

642728

2019-05-17