Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, teakfanér, 50-tal, hyllinredning bakom dörrpar, ena sidan med lådor, ca 150x40 cm, höjd 108 cm
Lättare bruksslitage
642728
2019-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här