Sekretär 50-tal

Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal
Sekretär 50-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1950-tal, teakfanér, snadklaff med bakomliggande smålådor, nertill två draglådor, ca 95x44 cm, höjd 111 cm

Sedvanligt bruksslitage

642730

2019-05-17