Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1950-tal, teakfanér, snadklaff med bakomliggande smålådor, nertill två draglådor, ca 95x44 cm, höjd 111 cm
Sedvanligt bruksslitage
642730
2019-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här