Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, inredning med brädspel, utdragbara skivor, höjd 78, 89x43 cm

Lagningar, slitage

642735

2019-05-12