Gunnar Nylund servisdelar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, matservisdelar, 45 dlr, modell Persienne, 8 djupa, 10 flata, 8 förrätt, 10 assietter, resterande uppläggningsdelar, Rörstrand, porslin, 1960-tal
Delvis blekta delar, enstaka nagg
642737
2019-05-11