Gunnar Nylund servisdelar

Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar
Gunnar Nylund servisdelar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, matservisdelar, 45 dlr, modell Persienne, 8 djupa, 10 flata, 8 förrätt, 10 assietter, resterande uppläggningsdelar, Rörstrand, porslin, 1960-tal

Delvis blekta delar, enstaka nagg

642737

2019-05-11