Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
CARIN LINDEGREN (1940-2009), Komposition med hästar, signerad Carin Lindegren, olja på duk, dukens mått ca 100x82 cm
Zustandsbeschreibung
642741
2019-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner