Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
SKRIN, barock, 1700-tal, gångjärnsförsett lock, benställning med låda i sargen, höjd 95 cm, bredd 80 cm
Åldersrelaterat slitage.
642754
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här