1700-tals byrå

1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå
1700-tals byrå

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

SKRIN, barock, 1700-tal, gångjärnsförsett lock, benställning med låda i sargen, höjd 95 cm, bredd 80 cm

Åldersrelaterat slitage.

642754

2019-05-12