Fåtöljer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLE WANSCHER, fåtöljer, 1 par, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplade undertill, lösa sitt- och ryggdynor klädda i blått tyg, sitthöjd ca 40 cm.
Proviniens: Danska Försvarsministeriet.
642755
2019-05-11