Dosa Ryssland

Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

DOSA, silver, Moskva 1853, niello, invändigt förgylld, längd ca 7,5x4,5 cm, vikt ca 78 g

Stötskada, slitage

642759

2019-05-12