Margareta Linton oljemålning

Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

MARGARETA LINTON (född 1931): Vid rouletten, signerad M Linton, olja på duk, ca 75x61 cm

642762

2019-05-11