Tord Björklund ´´Skye´´ vilstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm

Slitage, fläckar, märken

642775

2019-05-11