Paraplyställ 1900-tal

Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, mässing och järn, 1900-talets mitt, höjd ca 62, 21x21 cm

Saknar insats

642778

2019-05-12