Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
VAS,1800-tal, Böhmen, i grönt fasettslipat glas med silver och gulddekor, höjd ca 14 cm, diam ca 9 cm
Ett nagg vid mynning samt gulddekor med slitage
642780
2019-05-11