Bord 1900-tal

Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

INDUSTRIBORD, 1900-talets mitt, grålackerat stål, låda i sargen, höjd 79, 51x43 cm

Bruksslitage

642781

2019-05-12