Våg 1900-tal
Valmis
2019-05-12
642785
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
STATHOMS FIX, våg, 1900-talets första häflt, metall samt trä, höjd 127 cm