Våg 1900-tal

Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STATHOMS FIX, våg, 1900-talets första häflt, metall samt trä, höjd 127 cm

642785

2019-05-12