Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, segelbåt, 1900-tal, bemålad trä, på ställning, höjd ca 102, längd 92 cm

mindre slitage, smärre sprickor

642789

2019-05-18