Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BOUILOTTELAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 3 ljuspunkter, bemålad plåskräm i grönt, höjd 65 cm

Kuntoraportti

642796

Päivämäärä:

2019-05-12