Bordslampa 1900-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BOUILOTTELAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 3 ljuspunkter, bemålad plåskräm i grönt, höjd 65 cm
Kuntoraportti
642796
Päivämäärä:
2019-05-12