Märklin tågset spår 0
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår O, 1930-50-tal, bestående av urverksdrivet ellok RS 900, 4 vagnar: 2 personvagnar 17250 (blå resp blågrön, bagagevagn 17260 blågrön, samt brun öppen godsvagn, diverse räls 2 stoppbockar samt växel
Skador förekommer
642799
2019-05-12