Märklin tågset spår 0

Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0
Märklin tågset spår 0

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår O, 1930-50-tal, bestående av urverksdrivet ellok RS 900, 4 vagnar: 2 personvagnar 17250 (blå resp blågrön, bagagevagn 17260 blågrön, samt brun öppen godsvagn, diverse räls 2 stoppbockar samt växel

Skador förekommer

642799

2019-05-12