Soffbord 1900-tal England
2019-05-12
642802
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUTLERS TRAY, soffbord, mahogny, England, 1900-tal, höjd 48, 119x80 cm
Bruksslitage