Piedestal i majolika 1800-tal

Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal
Piedestal i majolika 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, majolika, 1800-talets slut, nyrenässans, höjd 79, 32x32 cm

Avslag

642808

2019-05-12