Karusellbord 1900-tal
2019-05-12
642814
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARUSELLBORD, 1900-tal, England, läderklädd skiva, fanérad i mahogny, fotavslut i mässing, på hjultrissor, med lådor samt blindlådor, höjd 74, diameter 82 cm
Slitage