Erik Wörtz soffa Kolding IKEA

Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA
Erik Wörtz soffa Kolding IKEA

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, soffa, ek, "Koldning", 1960-tal, IKEA, längd 185 cm

Ingår i temaauktion IKEA

kuddar saknas, bruksslitage

642832

2019-05-12