Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, höjd ca 84, 97x54 cm

Låst, fanérskador, ett dekorelement saknas

642835

2019-05-17