Ed Finnell fotografi föresällande Chuck Berry

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Chuck Berry och Ingrid Berry, "Hail, Hail, Rock n´ Roll", inspelad konsert för Chuck Berrys 60-årsdag, Fox Theatre, St. Louis, Missouri, 16 Oktober 1986, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

642855

2019-05-11