Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, 3 lådor, beslag och lister i mässing, stenskiva, höjd ca 81, 91x48 cm
Slitage, nyckel saknas
642858
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här