Thangka 1900-tal

Thangka 1900-tal
Thangka 1900-tal
Thangka 1900-tal
Thangka 1900-tal
Thangka 1900-tal
Thangka 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THANGKA, Tsong Khapa och Gelugpaordens tillflyktsträd, 1900-tal, bemålad duk med sidenmontering, ca 113x140 cm

Slitage och skador

642869

2019-05-14