Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THANGKA, Tsong Khapa och Gelugpaordens tillflyktsträd, 1900-tal, bemålad duk med sidenmontering, ca 113x140 cm
Slitage och skador
642869
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här