Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, med 2 tillhörande bord, 1950-talet slut, gesällarbete av Ernst Andersson, fanerad med mahogny, dörrar med parketläggning, fothyllsor medföljer, invänidgt med hyllor och lådor, höjd ca 160, 104x45 cm, nyckel finns

Sprint till sidodörr saknas ( uppbruten), slitage

642879

2019-05-11