Skåp
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, med 2 tillhörande bord, 1950-talet slut, gesällarbete av Ernst Andersson, fanerad med mahogny, dörrar med parketläggning, fothyllsor medföljer, invänidgt med hyllor och lådor, höjd ca 160, 104x45 cm, nyckel finns
Sprint till sidodörr saknas ( uppbruten), slitage
642879
2019-05-11