Gouacher på rispapper

Gouacher på rispapper
Gouacher på rispapper

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOUACHER, 1 par, på rispapper, Kina, 1900-talets början, motiv av figurscener med bland annat porslinsmålning, ca 18x30 cm

Skador

642885

2019-05-12