Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, Samuel Nourin (1745-1762), Nyköping, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, vikt ca 75 g

Slitage, äldre gravyr

642896

2019-05-11