Jockum Nordström

Jockum Nordström
Jockum Nordström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 135/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

642903

2019-05-17