Bruno Mathsson, pall

Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall
Bruno Mathsson, pall

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, pall, Firma Karl Mathsson Värnamo, brännmärksdaterad 1959, stomme i ask, klädd i ljust skinn, brännmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Skinnet med patina, bruksslitage

642918

2019-05-21